فرهنگی

حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو

از {{model.count}}

نوع کیف را انتخاب نموده و برای مشخص کردن رنگ کیف در قسمت توضیحات سفارش پیغام بگذارید.

انتخاب نوع:
انتخاب نوع را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
150,000
120,000 تومان
تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

تذکر: کیف دلخواه خود را می توانید در هنگام سفارش انتخاب نموده و برای مشخص کردن رنگ کیفهای دارای تنوع رنگی در قسمت توضیحات سفارش پیغام بگذارید. در غیر این صورت رنگ کیف برحسب موجودی گذاشته خواهد شد، مدل و رنگ آن‌ها ممکن است با عکس گذاشته شده کمی تفاوت داشته باشد.

حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو

حضرت آیت الله بهجت(قدس سره) جهت حفظ شدن از بلایا و بیماری، دفع آزار جن ،   باطل شدن سحر و طلسم و موارد مشابهی مانند خواب های پریشان یا اختلافات   خانوادگی، توصیه مؤکد به همراه داشتن حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده   بر پوست آهو داشتند. البته توصیه می‌فرمودند بهتر است به بازوی دست راست   بسته شود.لذا باتوجه به سوء استفاده بعضی سودجویان در بازارهای اینترنتی و   درخواست گسترده مخاطبین و علاقه‌مندان، با پیگیری مسئولین این فروشگاه،  حرز  امام جواد علیه السلام نوشته شده بر پوست آهو از افراد معتبر و مورد  وثوق  تهیه شده و ارائه می‌گردد. تا ضمن در دسترس قرار گرفتن نسخه مورد  وثوق این  حرز برای مخاطبان و علاقمندان، امکان عمل به این دستورالعمل حضرت  آیت‌الله  بهجت نیز فراهم گردد.

بدیهی  است توصیه‌ها و دستورالعمل‌های بزرگان دین، به اذکار و ادعیه و یا همراه  داشتن حرز برای رفع مشکلات و بیماری‌ها، به‌معنای بی‌توجهی به اصول بهداشتی  و یا نادیده گرفتن توصیه‌ها و دستورات پزشکی برای درمان این امراض نیست.  بلکه دعاکردن به‌نوعی بهره‌گیری از اسباب غیر مادی در کنار اسباب مادی برای  درمان بهتر و کامل‌تر بیماران است، و این دو مکمل یکدیگرند. آیت‌الله بهجت  نیز به گفته بیت معظم‌له، در ابتلائات و بیماری‌های جسمی، همواره خود را  ملزم به رعایت توصیه‌های پزشکان متخصص می‌دانستند. بنابراین توجه به اصول  بهداشتی و توصیه‌های پزشکی، همراه با دعا برای رفع بیماری‌ها و مشکلات،  ضروری است.

حرز امام جواد علیه‌السلام چیست؟

«حرز»  در معنای لغوی یعنی ذکر یا دعا یا شیئی که انسان برای محافظت از چشم زخم  یا دشمن و یا خطر، همیشه همراه خود دارد. حرز مانند حجاب و پرده‌ای است که  انسان را از خطرات حفظ می‌کند و می‌تواند گاهی ذکر خدا و گاهی یک شیء باشد،  اما اگر فقط دعا باشد به آن «تعویذ» نیز گفته می‌شود.

درمنابع  روایی شیعه، حرزهای مختلفی از ائمه علیهم‌السلام نقل شده است؛ مانند حرز  حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، حرز یمانی منسوب به امیرالمومنین علیه‌السلام،  حرز حضرت خدیجه سلام‌الله‌علیها و… . در این میان حرز امام جواد  علیه‌السلام از سایر حرزها معروف‌تر است و یکی از شرایط آن این است که روی  پوست آهو نوشته شود. [١]

لازم به ذکر  است وجود سحر، جادو و یا حتی چشم زخم، از  اموری است که در آیات قرآن کریم و  روایات متعدد از ائمه علیهم‌السلام به آن اشاره شده است.

یکی  از توصیه‌های مؤکد حضرت آیت‌الله بهجت برای در امان ماندن از بلایا و  بیماری‌ها، دفع آزار شیاطین و اجنه، رفع اختلاف بین زوجین، درمان خواب‌های  پریشان، باطل‌کردن سحر و طلسم، دفع حسادت و ... به همراه داشتن حرز امام  جواد علیه السلام است. این حرز بر پوست آهو نوشته می‌شود و به توصیه معظم  له بهتر است به بازوی دست راست بسته شود.

ایشان  در خصوص برطرف شدن سحر یا طلسم، علاوه بر همراه داشتن حرز امام جواد علیه  السلام، به چند دستورالعمل دیگر هم سفارش می‌فرمودند که در کتاب بهجت  الدعاء (مجموعه ادعیه، اذکار و دستورالعمل های عبادی حضرت آیت الله بهجت)  صفحه ٣۴٨بدان اشاره شده است:

١. قرآن کوچکی، همیشه همراه داشته باشید.
٢. معوذتین(سوره‌های فلق وناس) را بخوانید و تکرار نمائید.
٣. آیة الکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمایید.
۴. چهار قل را بخوانید و تکرار نمائید خصوصا وقت خواب.
۵. درمواقع اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگویید.
۶. روزی ۵٠ آیه از قرآن کریم را باصدای نسبتاً بلند بخوانید.

برای دیدن فیلم سخنان آیت‌الله بهجت درباره حرز امام جواد علیه‌السلام اینجا را کلیک کنید

گزیده‌ای از پرسش‌ها و پاسخ‌های آیت‌الله بهجت که در آن به همراه داشتن حرز امام جواد علیه‌السلام تأکید داشته‌اند:

سؤال: خانمی خواب‌های پریشان می‌بیند و شب‌ها وحشت می‌کند، چه‌کار کند؟

جواب:  قبل از اینکه بخوابد چهارقل (سوره‌های کافرون، توحید، فلق و ناس) را  بخواند. در بیداری هم مُعَوِّذَتَیْن (سوره‌های فلق و ناس) را زیادتر  بخواند. اگر پیدا کرد، حرز جواد را بگیرد و به بازویش ببندد.

◾️◾️◾️

سؤال: برای دفع حسادت از کسی که به او حسادت می‌ورزند و اذیتش می‌کنند، چه کار کنیم؟
آقا:  معوذتین را زیاد بخواند. چهار قل را در وقت خواب زیاد بخواند. اگر بتواند،  حرز جواد را تحصیل بکند، به دستش ببندد، یا در بغلش بگذارد [و همراه داشته  باشد].

◾️◾️◾️

سؤال:  در خواب، شیطان را می‌بینیم. اذیتم می‌کند، و با او می‌جنگم. بعد، از خواب  [هم] فریاد می‌زنم، و خانوادم خیلی می‌ترسند. در خواب چهره وحشتناکی از آن  می‌بینم.
آقا: قبل از خوابیدن باید چهار قل و آیت الکرسی و این [اذکار]  را بخواند. و اگر توانست حرز جواد را هم [داشته باشد و] به خود متصل کند.  اگر توانست قرآن‌های کوچک را [با خود] در بغلش حمل بکند.

◾️◾️◾️

سؤال: بنده خدایی به شما زنگ زدند، برای اینکه اجنه او را اذیت می‌کردند و [با خود] می‌بردند. [این مشکل] راه چاره‌ای دارد یا نه؟
آقا:  معوذتین را زیاد بخواند. حرز جواد را به بازویش ببندد، یک قرآن کوچک هم در  بغلش باشد. همه اینها را نیت کند. طوری نیست. معوذتین زیاد، چهار قل در  وقت خواب زیاد، حرز جواد را [هم همراه] خود داشته باشد. قرآن کوچکی هم در  بغلش باشد.

◾️◾️◾️

سؤال:  هفت سال پیش ازدواج کردیم دو سال اول هیچ مشکلی نداشتیم الان زندگی‌مان  سخت شده است، تصمیم طلاق داریم. آیا سحر و جادویی شده است؟
آقا: سحر و  جادو را کار نداشته باشید. معوذتین، چهار قل [و این اذکار] را وقت خواب  بخوانید. فقط چیزی که هست اگر شد حرز جواد را حصن [و مایه حفظ] خود قرار  دهید و در بازویتان ببندید. و صدقه هم زیاد بدهید، به افراد متعدد.

◾️◾️◾️

سؤال: بچه دوساله‌ای هست، که چیزهای نامرئی می‌بیند. پدر و مادرش نمی‌بیند، اما می‌ترسند. باید چه کنند؟
آقا:  همین حرز جواد را به بازویش ببندند. قرآن کوچکی هم در بغلش بگذارند.  معوذتین و چهار قل را هم یادش بدهند، مخصوصاً وقت خواب [این اذکار را  بخواند].

کد محصول:
7001.01
وزن:
50 گرم
593 روز پیش

سلام علیکم بعضی متون یکی از شرایط حرز رو وجود استوانه نقره بیان کردند، چقدر این مطلب صحت داره؟

593 روز پیش

سلام. صبح شما بخیر. ما براساس نظر حضرت آیت الله بهجت(ره) حرز را فقط همراه با بازوبند یا گردنی ارسال می‌کنیم (بسته به تمایل مشتری) البته نظر آیت الله بستن حرز بر روی بازو و همراه داشتن حرز بوده است. ارادتمند شما

578 روز پیش

با سلام نظر آیت الله بهجت همراه داشتن حرز و بستن بر روی بازو راست بوده و ایشون در مورد ظرف نقره چیزی نفرمودن. ارادتمند شما

578 روز پیش

سلام خداقوت نماز برای حرز امام جواد خوانده شده است؟

578 روز پیش

سلام روزتون بخیر باشه. طبق نظر آیت الله بهجت(ره) صرف همراه داشتن حرز مورد نظر ایشون بوده. و نماز مستحبی می‌باشد. در صورتی که خودتون تمایل داشتید بخوانید و هر شخص باید خودش بخواند. ولی آیت الله نظرشون همراه داشتن حرز بوده. ارادتمند شما

578 روز پیش

با سلام حضرت آیت الله بهجت نظرشون صرف همراه داشتن حرز بوده و ایشون تأکیدی برای خواندن نماز نداشتن و مستحبی است. در صورت صلاحدید خودتان می‌توانید نماز را بخوانید. ارادتمند

548 روز پیش

حرز کبیر هست یا صیغر؟

548 روز پیش

سلام حرز کبیر هست

512 روز پیش

سلام وقتتون بخیر
میخواستم این حرز رو تخیه کنم ان شاالله
ولی شنیدم که میگن (باید روی پوست آهو و در داخل لوله نقره نگهداری شود و روی لوله نقره دعای مخصوص (یا مشهورا فی السماوات…) نوشته شده باشد. لوله نقره را داخل بازوبند گذاشته و آن را به بازوی دست راست خود ببندید)
حرز سایت حرز کبیر روی پوست آهو هست؟
و اینکه باید حتما لوله نقره با ذکر روش باشه؟ اگر بله واجبه یا تاثیرش رو بیشتر میکنه شما نمیارین در سایت؟
روی چرم بازوبند سایت داخل یا بیرونش ذکری یا سوره ای نوشته شده؟
ممنون میشم جواب بدین

511 روز پیش

سلام وقتتون بخیر. در مورد لوله نقره ای آیت‌الله بهجت هیچ فرمایشی نداشتن و ما فقط نظر ایشون رو رعایت میکنیم حرز موجود در این فروشگاه برروی پوست آهو نوشته شده، و نظر آقا همراه داشتن حرز و بستن برروی بازو بوده و ما بسته نقره‌ای بدلیل اینکه هیچ سند و روایت معتبری نداره، تهیه نکردیم، در خدمتم

183 روز پیش

مگر در همون کتاب سید بن طاووس که حرز امام جواد ذکر شده لوله نقره هم به عنوان یکی از آداب نیومده؟

182 روز پیش

سلام روزتون بخیر برای انتشارات آیت الله بهجت فرمایش ایشون ملاک هست و ایشون در مورد قاب نقره فرمایشی نداشتند

504 روز پیش

سلام وقت بخیر
آیا اسم شخص داخل حرز نوشته میشه؟

503 روز پیش

سلام روزتون بخیر حرز به اسم شخص نوشته نمیشه و هرکسی که همراه داشته باشه انشالله از فواید اون بهره مند میشه. ارادتمندم

448 روز پیش

سلام علیکم آیا با دعا که به بازو بسته شده بدون وضو باشیم یا به دستشویی برویم مکروه یا گناه می باشد چه اعمالی در این خصوص گناه یا مکروه می باشد ؟ یا سوالی دیگر در مواقع انعقاد نطفه و بچه دار شدن یا همبستر شدن (روابط زناشویی ) به بازو داشتن این دعا خوب است یا خیر و گناه می باشد.؟برای دفع شیاطین در این مواقع مورد سوال هم می باشد.

436 روز پیش

با سلام عرض معذرت بابت پاسخ دیر به سوال شما. هیچ موردی نداره و همیشه باید همراهتون باشه هیچ منعی نداره

437 روز پیش

سلام
آیا حرز بصورت چاپی هست یا خطی با دست ؟ و اینکه بعضی جاها بعضی خطوط و علایم وسط حرز نوشته شده آیا این درسته ؟

436 روز پیش

سلام. حرزی که ما تقدیم می‌کنیم بصورت دست‌نوشته هست، بله نوشته داخلش درست هست. در خدمت شما هستیم

417 روز پیش

انشاالله موفق باشید

361 روز پیش

سلام
بنده دو سال قبل یه حرز تهیه کردم اما مدتیه احساس می کنم خیلی کم اثر شده، باید مجددا تهیه کنم یا راهی هست که همین رو مجددا بشه اثرگذار کرد؟ همچنین اگه دعا رو بجای بازو در گردن آویزان کنیم تفاوتی دارد؟

361 روز پیش

با سلام، طبق فرمایش آیت‌الله بهجت بستن بروی بازو خیلی بهتر هست، و فکر نمی‌کنم دعا کم اثر بشه با اگر تصمیم به تهیه مجدد داشته باشید در خدمت شما هستیم

357 روز پیش

سلام وقت بخیر آیا تهیه یک عدد حرز برای کل خانواده کفایت می کند یا باید به تعداد تهیه گردد

357 روز پیش

سلام روزتون بخیر برای هرشخص باید همراهش باشه

353 روز پیش

سلام خواندن نمازش واجبه یانه؟ قبلا هم سوال کردم مثل اینکه ثبت نشده .دیروز به دستم رسید. اگه واجبه اونجا کسی هست هزینه رو بدین به نیتمون بخونن؟

351 روز پیش

سلام روزتون بخیر ببخشید اگر تأخیر در پاسخگویی شد، نه نمازش مستحب هست، درصورتی که شما خواسته باشید باید خودتون بخونید، ولی کلا مستحبی هست

330 روز پیش

سلام حرز حتما روی پوست آهو هست یا پوست گوسفند؟

329 روز پیش

سلام روزتون بخیر، روی پوست آهو هست با رعایت آداب نگارش

303 روز پیش

سلام آیا مورد نگارش حرز بر روی پوست آهوی شش ماه( تهامه) رو رعایت کردید؟

302 روز پیش

جناب‌ آقای جمشیدی، در مورد مسئله‌ای که فرمودید اطلاعی که بنده از موضوع دارم، محلی که حرز امام جواد(ع) در حال حاضر تهیه میشه، شخصی هست که در زمان حیات خود مرحوم آیت الله بهجت(ره) تهیه میشده، و کماکان از همان محل تهیه میشه، اطلاعی در مورد جزئیات ندارم. ارادتمند شما

270 روز پیش

سلام
،آیا سفارش و بشتن حرز آداب خاصی دارد؟؟ ،من سفارش دادم ولی از آدابش اطلاعی ندارم

270 روز پیش

جناب آقای حسینی با عرض سلام و آرزوی سلامتی برای شما. جهت استفاده از حرز فقط کافیه که همیشه همراه شخص باشه. ارادتمند شما

263 روز پیش

با سلام و خداقوت
قصد خرید حرز امام جواد(ع) رو داشتیم
بازوبند چرم موجود نبود میشه لطف کنین کی موجود میشه تا خرید رو ثبت کنیم؟

263 روز پیش

سلام خدمت شما، بازوبند چرم دکمه‌دار هست میتونید خرید کنید. اگه منظورتون بازوبند چرم نوشته‌دار هست که میتونید بازوبند نوشته‌دار فوم انتخاب کنید که جنسش خیلی خوب هست. در خدمت شما هستیم

254 روز پیش

باسلام
خطی که روی حرز نوشته شده چه نوع خطی می باشد من حرز قبلا دوبار تهیه کردم و همشون مثل هم هستند ،اشکال و خط نوشتار
این آداب معین هست که همه حرز ها شکل هم هستند ؟

254 روز پیش

سلام روزتون بخیر. در مورد حرز از زمان مرحوم خود آقا از محل خاصی تهیه میشد که کماکان از همان محل تهیه میشه.

254 روز پیش

و مطمئنا مورد تایید ایشون بوده

252 روز پیش

سلام این حرز امام جواد معتبر هست

251 روز پیش

سلام خدمت شما خواهر محترمه، بله معتبر هست انشاالله

248 روز پیش

سلام وقتتون بخیر ٫ برای نوزاد دختر قصد سفارش حرز رو دارم ٫ باید نماز حرز توسط پدر یا مادر خونده بشه؟
بین بسته بندی های شما کدوم مناسب نوزاد هستش؟ گردن آویز یا موارد دیگه؟

248 روز پیش

سلام روزتون بخیر. حضرت آیت الله بهجت در مورد خوندن نماز چیزی نفرمودن. و برای فرزند کوچیکتون میتونید گردنی چرم انتخاب کنید. فقط در قسمت توضیحات بنویسید سایز کوچک که داخل بسته بگذاریم. یا به صورت تلفنی با شماره 025 کد قم و شماره 37833371 تماس بگیرید

184 روز پیش

سلام و خدا قوت
من حرز رو برای خودم تهیه کردم گرچه هنوز تاثیرش برای نیتی که مد نظرم بود رو ندیدم اما بجهت رفع خواب های آشفته و وسوسه شیطان خداروشکر تاثیرش کاملا محرز بوده برام و ازتون متشکرم.
اما میخواستم علت اینکه حرزهای شما از بقیه فروشگاها ارزون تره رو بدونم؟ فروشگاهایی رو دیدم که حتی قیمت های میلیونی دارند به بهانه اینکه پوست آهوی اصلی دارند و آداب نگارش دقیقا رعایت شده.

184 روز پیش

سلام اقای محمدامین عزیز، نیت در انتشارات آیت الله بهجت رحمت الله علیه از تهیه و تقدیم حرز امام جواد علیه السلام گشایش امور دوستان و هموطنان گرامی هست و زمینه فعالیت ما انتشار آثار آیت الله بهجت می‌باشد در کنار آن اقدام به تهیه و تقدیم حرز امام جواد هم گرفته شد تا انشاالله دوستان بتوانند از آثار و فواید این حرز بهره‌مند بشوند و جنبه درآمدزایی برای مرکز ندارد. ارادتمند شما دوست گرامی

184 روز پیش

همچنین از بابت اینکه حرز معتبری برای شما ارسال میشه کاملا خیالتون راحت باشه انشاالله مشکل شما دوست گرامی هم برطرف بشه ارادتمند شما هستم

184 روز پیش

سلام ، آیا موقع نوشتن حرز آداب و اینکه قمر در عقرب نباشه رعایت شده؟

184 روز پیش

سلام روزتون بخیر. بله تمامی موارد رعایت شده

184 روز پیش

سلام
آیا آداب نوشتن حرز ، اینکه قمر در عقرب نباشه رعایت شده؟

183 روز پیش

سلام ، آدرس جایی که حرز و می فروشند میزارید .

182 روز پیش

سلام روزتون بخیر میتونید به نشانی انتشارات تشریف بیارید قم خ ارم ک 16 روبروی حسینیه ارک پ 27 ط 2

167 روز پیش

منظور آدرس محلی است که شما از آنجا حرز را تهیه می کنید.

167 روز پیش

سلام از محل قابل اعتمادی تهیه میشه

174 روز پیش

سلام،موقع خواب هم باید حرز به بازو باشد یا ...
و چسب زدن روی دعا اشکال دارد یا خیر.
ممنون از شما

174 روز پیش

سلام روزتون بخیر. موقع خواب اگر اذیت میکنه میتونید کنارتون بزارید. چسب روی دعا اشکالی نداره اگر روی پلاستیکی که ما زدیم بزنید ایرادی نداره ولی روی نوشته دعا بزنید اگر بخواهید چسب رو جدا کنید حتما نوشته از بین میره

167 روز پیش

سلام
1- حرز بر اساس کدام نقل روایت (منبع) نوشته میشه؟
2- مگر نباید اسم صاحب حرز در اون قید بشه؟

167 روز پیش

با سلام ما طبق فرمایشات آیت الله بهجت که توصیه به تهیه و بستن حرز بر روی بازو می‌فرمودند تقدیم می‌کنیم

166 روز پیش

باسلام مجدد
فکر کنم منظورم را خوب بیان نکردم.
تقریبا 8 نقل از نظر سند روایت صحیح برای حرز امام جواد علیه السلام وجود دارد که در کتابت با هم اختلافاتی دارند.
نویسنده حرز از کتاب منبع روایی برای نوشتن حرز استفاده می کنند؟

115 روز پیش

سلام ، آیا قسمت حروف ابجد حرز امام جواد حتما باید به صورت افقی نوشته شود ؟ و اگر به صورت عمودی نوشته بشه تاثیر ندارد؟

115 روز پیش

باسلام. در این مورد اطلاعی نداریم که آیا اگر عمودی نوشته بشود تأثیری دارد یا نه. ولی ظاهرا به همین صورتی که نوشته میشود صحیح است.

106 روز پیش

سلام ، آیا قاب لوله ای هر دو طرفش باید بسته باشه ؟

104 روز پیش

باسلام جناب معتمدی عزیز، ما چون قاب لوله‌ای نداریم لذا اطلاعی هم در این مورد نداریم. ارادتمند شما

47 روز پیش

سلام بازوبند حرز امام جواد برای خانم ها باید دست راست بسته بشه؟

47 روز پیش

سلام روزتون بخیر، بله بازوی راست

35 روز پیش

سلام وقت بخیر. جناب آیا بر یک طرف پوست کتابت شده ؟

35 روز پیش

سلام شب شما بخیر، بر روی دو طرف پوشت نگارش شده

32 روز پیش

سلام ما یک عدد حرز خریدیم بدون نیاز به اسم کسی ولی بعد از خرید تصمیم گرفتیم بدیم به کسی که اون شخص قبول نکرد الان می تونیم به دیم به کس دیگر چون نیست به اسم کسی دیگری است خواستم بدونم شرایطش چیه؟

32 روز پیش

سلام روزتون بخیر. بله مشکلی نداره چون به نام نیست و صرف همراه داشتن هست

19 روز پیش

سلام این دومین بار که این حرز میکنم داخل خونه همه جا رو هم میگردیم پیدا نمیشه. میخوام ازدوباره سفارش بدم. به نظرتون من دعایی سجری چیزی دارم گم میشه؟ کم حافظه و فرماموشکار نیستم هرچی هر جا بزار پیدا میکنم ولی متاسفانه حرز دومین بار میزارم روی میز بعد میبینم نیست. بچه کوچیکم نداریم بگم اون برداشته. مشکلاتمم حل نمیشه اصلا؟
راستی شما سوره احزاب برای روی پوست آهو ندارید؟

19 روز پیش

سلام قبول باشه عبادات شما، ما فقط حرز امام جواد علیه السلام داریم

18 روز پیش

سلام رمز غبورم یادم رفته گزینه فراموشی رمز عبور نداره چی کارکنم؟ نمی تونم خرید کنم

17 روز پیش

سلام خانم صمدیان نام کاربری که شما ایجاد کردید 29f8e4c0 هست

17 روز پیش

اگر بازهم نشد به شماره ۰۹۱۰۵۱۰۶۱۶۵ در ایتا پیام بدید. در خدمت شما هستیم

6 روز پیش

با عرض سلام.و خدا قوت.کلی خوشحال شدم از خواندن نظرات و سوالات حرز‌
چون همش سوالات من بود و چند وقت بود میخواستم حرز تهیه کنم و سر در گم بودم در قیمت ها و شک در معتبر بودن.که شکر خدا امروز با اعتماد کامل و قیمت مناسب از سایت شما میخرم.به برکت وجود عارف بزرگ و شاگردان عزیزشون.صلوات و درودو و رحمت و برکات خداوند به روح بزرگ آیت الله بهجت و حاجت روایی وسلامتی و شادی و عاقبت به خیری هدیه ی شما بزرگواران با همت و خیر خواه.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی

ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی

ارسال پستی کالا به سراسر ایران
قیمت مناسب

قیمت مناسب

تا سقف 20% تخفیف
امکان پرداخت الکترونیکی

امکان پرداخت الکترونیکی

از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب
ضمانت محصول و بازگشت وجه

ضمانت محصول و بازگشت وجه

بازگشت وجه بدون قید و شرط